קורס אילוף כלבים פרימיום בטכניקת האיזון של טל שלוש - החממה שלכם

מחזור הבא נפתח ב 20/7/20  ימי שני מ 16:00 עד 21:00 (יום מרוכז)

להרשמה לראיון אישי לחצו כאן

בעקבות התרחבות מרכז הכלב והאדם והצלחת גישת האיזון בתחום האילוף והכלבנות, אנחנו מגייסים לשורות המרכז מאלפי כלבים בכירים נוספים. כאן באפשרותך להיכנס לתמונה! תכנית ההכשרה המעשית של מרכז הכלב והאדם הצמיחה עשרות בוגרים, חלקם כבר השתלבו בצוות המאלפים שלנו והתברגו בעמדות מפתח בעולם האילוף.

 

 

 מהו סוד ההצלחה של קורס אילוף פרימיום?

הכניסה החלקה יחסית של בוגרי הקורס לעולם האילוף, מתאפשרת הודות לתכנית הכשרה מקיפה מסוגה. התכנית מעניקה ללומדים ארגז כלים רחב במיוחד, ובראשם טכניקת האיזון שפיתחנו במרכז הכלב והאדם לטיפול קל בהיר וארוך טווח לכל בעיה התנהגותית.

IMG 20180805 WA0007

ההשתתפות בקורס אילוף כלבים תאפשר לך:

ü   לעבוד כמדריך אילוף כלבים או כמנחה לתלמידים חדשים

ü    להביא את הכלב ולעבוד איתו כחלק מלימודי האילוף 

ü הבנת הדרך בה הכלב חושב ומרגיש דרך טכניקת האיזון

ü    כיתת לימוד קטנה עד 15 תלמידים בכיתה (סינון ומיפוי רק לתלמידים רציניים)

ü    ללמד את הכלב בטכניקה מאוזנת חיובית, והבנת חוק הטבע

ü    ליהנות ממקצוע בינלאומי, ואופציה להמשיך אצלנו כמדריך קבוע 

מה אומרים על הקורס אילוף שלנו:
שירי .ד.
קורס מטורף לגמרי של לימודי אילוף כלבים, עזר לי המון, היום אני עובדת בתחום, תודה לכל הסגל המדהים של מרכז הכלב והאדם, ובמיוחד לטל המורה דרך שלי שיודע ללמד בשקט וברוגע איך להבין את התלמידים והכי חשוב הכלב דרך גישת האיזון. תודה רבה!
אור.ב.
הדבר הכי חשוב שלמדתי במרכז הכלב והאדם, זה שאני לוקח אחריות על העבודה שלי. לימדתם אותי איך לאלף כלבים באהבה, עם המון הקשבה, תודה על קורס מדהים, וחוויה שתשאר איתי כל חיי. תודה!
ליז. כ.
לטל המורה הכי טוב בעולם, תודה על הכרות בתחום הכלבנות. חשבתי שידעתי משהו, אך אחרי הקורס במרכז הכלב והאדם, קיבלתי כלים לעבוד עם כלבים, וכלים לחיים. תודה על הקשבה סובלנות. יש לי הערכה ענקית אליך ולמרכז שהקמת
גל. פ.
"במהלך הלימודים, הציפיות הגבוהות מטל ומהסגל הבכיר הוכיחו את עצמן.  הידע הרב והנרחב שלו בפסיכולוגיית הכלב - שהוא קודם כל חיה.. באבחון אופיים ומזגים שונים של כלבים, בהתאמת כלב טיפולי, בטיפוסי גזעים ועוד. תודה על קורס מדהים!

אלון. פ.

לטל שלוש היקר. ברצוני להודות לך על שנה נפלאה , בה למדתי ממך את יסודות האילוף, ללא הצורך לגרום לכלבים סבל, ולהפך לאלף כלבים באהבה זו לא מילה גסה, ובמקביל להבין את צרכיהם ולהגיע להישגים מדהימים בתחום האילוף. בשנה זו גם למדתי הרבה על עצמי, תוך כדי התמודדות עם כלבים רבים, בעלי אופי מגוון והכל בתמיכה מקצועית עם הרבה רצון טוב ושיתוף שלנו בידע הרחב שלך.

איפה ומתי?

*  הלימודים העיוניים והמעשיים מתקיימים בתל אביב ברחוב אילת 18
*  מפגשים שבועיים הנפרשים על פני עשרה חודשים
* יוצאים לדרך בתאריך ה 15.1001.20 ימי רביעי מ 16:00 עד 21:00 
מבנה הקורס אילוף כלבים בטכניקת האיזון
 
קורס אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם נפרס על פני עשרה חודשים, יום בשבוע מרוכז. בסך הכול כולל הקורס 250  סיכומי מפגש שישלחו אליך במייל, בשילוב 18 הרצאות אורח, 10 מדריכים קבועים, סמינרים, ופעילויות מיוחדות, ובסופו הגעה לבתי לקוחות של מרכז הכלב והאדם.
 
הליווי האישי לכל סטודנט וההגעה איתו למקסימום יכולת היא המחויבות שלנו כבית ספר!

לבוגרים תוענק תעודת 'מאלף ומטפל התנהגותי בכלבים' מטעם מרכז הכלב והאדם HDC 

כמי שמעבירים קורס אילוף כלבים הדוגל בגישה חיובית, נמליץ לסטודנטים לפעול בגישה זו. עם זאת, כל הסטודנטים ילמדו את כל גישות האילוף הקיימות כיום, כדי להכיר את כולן לעומק ולהיות כמה שיותר מקצועיים בתחום.
 
אילוף כלבים לימודים - למה כדאי לך לבחור במרכז הכלב והאדם? 
 
סטודנטים שבאים ללמוד אצלנו מבינים שקורס אילוף כלבים במרכז הכלב והאדם הוא קורס מיוחד: הוא ל 15 תלמידים! קורס משפחתי. גם לאחר הקורס ממשיכים התלמידים לימי גיבוש של המרכז. מכיוון שמרכז הכלב והאדם פועל כמשפחה לתלמידים, בימי גיבוש נרקמים חברויות והזמנויות עסקיות חדשות בין התלמידים. הלימודי אילוף כלבים נוחים כשהמטרה היא למצות את היכולת של כל סטודנט, שבא ללמוד דרך הבנתו ודרך גישתו האישית. לכן אנו עושים את קורסי האילוף שלנו במתכונת מצומצמת ואישית, וכך כל סטודנט מתקדם לרמה הגבוהה ביותר בקורס אילוף.
,תלמידים וותיקים של מרכז הכלב והאדם נהנים מסדנאות/סיורים/פעילויות/שיעורים עיוניים/שיעור מעשיים וכל זה בחינם!, בכדי לתת רשת בטחון לכל תלמיד אשר סיים במרכז הכלב והאדם, כל זאת כחלק מההתנהלות של המרכז כקהילה של מאלפי כלבים אשר למדו את טכניקת האיזון
 
**פעם בחודש יתקיים במרכז ערב הרצאה מיוחד שאליו יוזמנו כל הסטודנטים הוותיקים והחדשים, להכרות ולהפריה מחשבתית בתחום אימון
הכלבים, שידוע כתחום המתחדש בכל חודש ברעיונות חדשים.
קורס אילוף כלבים מחיר

עם הניסיון המוכח שלנו בהכשרת מאלפים ושילובם המוצלח בשוק העבודה, השמיים הם הגבול גם עבורך... 

בונוסים לנרשמים: ערכת מאלף יוקרתית הכוללת תיק אילוף, תיק חטיפים, רצועת 2 קרבינות, רצועות ארוכות, חולצה, ספר הקורס, קליקר, כדור אילוף מקצועי, כרטיס סטודנט, והנחה מיוחדת לכל תלמידי המרכז בחנות מוצרי ההתנהגות של מרכז הכלב והאדם. שווי ההטבה: 1,000 ש"ח
 
סמינרים חווייתיים שמרחיבים את ארגז הכלבים בתחום הכלבנות (כגון סדנת רעיית כבשים, סדנת אג'יליטי,סדנת תמציות באך, סדנת טיפוח כלבים, פסיכיאטריה לכלבים, מחקרים קוגניטיבים על כלבים, סדנת כלבי הגנה ותקיפה, סדנת צ'ופרים בריאים, סדנת וטרינר, סדנת פריזבי, ועוד) שווי ההטבה: 12,000 ש"ח

ההשקעה שלך: 25,000 ₪

15,500 ש"ח כולל דמי הרשמה בלבד! 

* מלבד לימודי אילוף כלבים, במרכז הכלב והאדם דוגלים בהערכה ובעזרה לזולת. כחלק מתכנית הלימודים נמליץ לסטודנטים להתנדב ולהגיש עזרה לכלבים או לאנשים אשר צריכים מאלף
 
* חשוב לנו מאוד שהסטודנטים אשר מגיעים ללמוד אצלנו יהיו אוהבי אדם ואוהבי כלבים.
 
לפגישה עם יועץ לימודים, ולקבלת הסילבוס וטפסי הרשמה, אנא התקשרו או השאירו פרטיכם, ונחזור אליכם בהקדם 
 

 dog traning tlv