אודותינו:
מרכז הכלב והאדם הוא אחד מבתי הספר המובילים בארץ ללימודי אילוף כלבים וכלבנות טיפולית, במרכז הוכשרו מאות סטודנטים אשר מצאו מקצוע עם סיפוק ענק לחיים בריאים, עבודה עם כלבים. הגישה של מרכז הכלב והאדם היא לספק לסטודנטים איכות אקדמית גבוהה, מצוינות מדעית בנושא כלבנות, לצד גישה חיובית ואופטימית לחיים בריאים. גישת ההוראה במרכז היא בעיקר פתיחות מרבית לכל אחד ללא תנאים מוקדמים. המרכז מציע מסלולי לימוד ייחודיים בנושאי כלבנות עם עמידה בתנאים להשכלה גבוהה בשילוב למידה עצמית.

שירותים נוספים: אילוף כלבים בכל הגילאים מגורים ועד בוגרים בגישה חיובית עם התמחות בטיפול בבעיות התנהגות, מופע אילוף כלבים בנושא סובלנות ואהבה לכלבים לימי הולדת, קייטנות, ולאירועים מיוחדים, מפגשי טיפול בפחד מכלבים, ואילוף כלבים לסרטים, פרסומות, וסדרות.

גישת הלימוד בקורסים שלנו:
במרכז הכלב והאדם דוגלים בגישת לימוד חיובית וייחודית של השתתפות בהרצאות על בסיס שבועי, לצד ליווי של צוות ההוראה, הכולל גם שעות הנחיה טלפוניות ומשוב על מטלות שהסטודנט מגיש. גישת הלימוד הזו מאפשרת לסטודנטים שלנו גמישות בקצב הלימודים.

לימודים בהתאמה אישית
קצב ותוכן הלימודים במרכז הכלב והאדם הינו אישי, כיתות קטנות עד 10 סטודנטים. מה שמייחד את תהליך הלימודים האישי שלנו, תנאי הלימוד מאפשרים שעות וימים נוחים לסטודנטים מבלי לוותר בתקופת הלימודים על קריירה, על חיי משפחה או על חיי חברה.

מפגשי מידע וייעוץ ללימודים בחינם
במפגשי הייעוץ אפשר לקבל מידע על אודות מרכז הכלב והאדם על מגוון תחומי הלימוד ועוד. מתעניינים שהשתתפו במפגש מידע, יוכלו לקבוע, פגישה אישית בלא תשלום עם רכז הקורסים של מרכז הכלב והאדם, אשר יסייע לך לתאם בין שאיפותיך בתחום הכלבנות לבין הדרישות של הקורסים ושל תכניות הלימודים.

איפה לומדים?
המשרד וכיתת הלימוד של מרכז הכלב והאדם ממוקמים בתל אביב, ברחוב אילת 18 (מול מתחם התחנה בנווה צדק) בקומה הראשונה. הכלבייה שלנו ממוקמת בחולון בשילוב עמותת גג לחיות, והפנסיון שלנו ממוקם במושב בית יצחק (צמוד לנתניה) בניהולו של המאלף הראשי מר אורי יוהנס.

תנאי קבלה
על פי גישתנו כל אחד יכול להירשם למרכז הכלב והאדם, הסטודנטים שלנו אינם נדרשים להציג הישגי לימוד מן העבר, ולכן הרשמתו איננה מותנית בתעודת בגרות, במכינה קדם-אקדמית. אך אנו דורשים ראיון ועמידה במבחן אישיות פשוט למדי. עם זאת, ולמרות תנאי הקבלה הגמישים, רמת הלימודים במרכז הכלב והאדם אינה מתפשרת וגבוהה ביותר.

we ar